Sen Youtube Pazarlama hakkında bilgi İstermisiniz

Şirket rekabette geride mi? onların verdiği ölçüde Youtube kullanıyor musunuz? Onları yakalamak ve sollamak gerekir mi? bu pazarlama söz konusu olduğunda, neden olmasın varlığına en popüler Youtube platformlarından birini kullanın.

youtube marketing

Düzenli Youtube sayfasını güncelleme. Eğer aboneler en az günde bir kez Youtube kontrol etmenizi bulursanız her sabah yeni bir güncelleme yayınlamak çekinmeyin. Abonelerinizin çok sık Youtube kontrol etmek olasıdır değilseniz, çok fazla güncellemelerinizle taşmasını önlemek için bir haftalık güncelleme paylaşır.

Diğer kampanyalarla Youtube sayfasını entegre edin. Blogunuza, web sitesinde ve profesyonel e-postaların imzanıza Youtube sayfasına yerleştirin bağlantılar. Sen özel içerikler ve daha promosyon teklifleri erişmek için bir yol olarak sunarak Youtube sayfasında dikkat çekmek gerekir.

Youtube sayfası için özel bir sekme oluştur. Eğer yeni Youtube ziyaretçilerin hepsi için karşılama yerel ayar olarak özel sekmeleri kullanabilirsiniz. Bu, geçerli teklifleri, ürünleri ve hizmetlerini tanıtmak için harika bir yerdir. Artı, her zaman artı Youtube sayfasına küçük bir kişilik vereceğiz.

Sayfanızın bir hayalet kasaba haline izin vermez emin olun. Eğer sonrası hiçbir şey yoksa, sayfanıza gidin ve kullanıcıların yorumların gelmesini cevap. Bu insanlara aslında birey olarak o umurumda fikir verecektir ve sadakat sizin için önemlidir.

Bazen Size ait olmayan Youtube sayfalarında yayınlamanız gerekir. Bunu yaparak çok fazla ilgi kazanabilir. Ancak, ihtiyacınız dikkat tipi olması gerekiyor. Yayınladığınız takdirde, sadece değerli şeyleri yayınlamak. Spam yapmanız asla bir şeydir.

YouTube'da sonrası zamanlama aracı kullanın. Düzenli mesaj tutulması yerine, onları birlikte topaklanma ve sonra daha fazla ziyaretçi çekecek, oturup sayfadan ayrılmadan. Eğer inanmıyorsanız size, haftalık veya günlük mesajları yapmak Aynı anda birkaç zaman nötr mesajları oluşturmak ve daha sonraki bir tarihte görünecek şekilde ayarlayabilirsiniz gelecekte zaman olacaktır.

Her iş Youtube olmak HAS bir efsane gerçekten olduğunu. Kampanyalarınızı planlamak sayfanızı korumak, fanlar ile iletişim ve reklamını yapmak alındığı zaman maliyeti küçük işletme sahibi üzerinde büyük bir yük haline gelebilir. maliyetler kar artar gölgesinde kalır eğer dikkatlice düşünün.

Youtube izleyenlerinize paylaşmak için bilginin düşünürken, işiniz veya sanayi ile olan biteni alakalı onları tutmaya çalışın. şirket otomobil parçaları satılıyorsa, otomobil parçaları hakkında Mesajları yapmalıdır. kediler Buraya Tıklayın ve diğer irrellavant konuların fotoğrafları Gönderme insanlar sayfanızı unfollow sağlayacaktır.

, sen neyin yanlış gittiğini sorgulamak olabilir, ama genellikle sizi geride tutan bir eğitim eksikliği var. Neyse ki, bu makaleyi okuyun ve şimdi Youtube doğru pazarlamak için nasıl bir anlayışa sahip. Yani bir sonraki kampanya karlı bir olması gerektiği anlamına gelir. Artık kendi kitleye yönelik bu teknikleri hedef gerekir. Youtube pazarlama ile başlayan önce, bu konuda daha fazla bilgi edinmek. Artık kendi kitleye yönelik bu teknikleri hedef gerekir. Youtube pazarlama ile başlayan önce, bu konuda daha fazla bilgi edinmek.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *